Anname üheskoos tulevikule voolu

Sunly eesmärk on luua jätkusuutlikum homne taastuvenergia allikate kaudu. Püstitatud eesmärkide saavutamiseks investeerime säästva energia ja
elektrifitseerimise idufirmadesse edendades valdkonna arengut.  (täites oma rolli kliimamuutusega võitlemisel)

Port of Power ehk POP on innovatsiooni tippkeskus Eestis. POP koondab rohetehnoloogia ja taastuvenergia ettevõtteid, pakkudes investeeringuid ning
juurdepääsu piirkondlikule ja rahvusvahelisele võrgustikule.

Koostöös investorite ja valdkonna mentoritega aitame leida idufirmadel ärivõimalusi maailmas, mis toetab süsinikuneutraalsuse poole liikumist.

Sunly portfoolio

Lisaks investeerimisele aitame ja toetame idufirmasid ka oma laiapõhjaliste
teadmistega taastuvenergia, kliimamuutuste ja elektrifitseerimise valdkonnas.

Kas otsid investorit oma meeskonna roheideedele?

Sunly on sillaks uuenduslike ideede ja nende teostamise vahel! Vaata lähemalt millised idufirmad on meie rohetehnoloogia kiirendi juba edukalt läbinud ning on teel Eesti edukaimate või lootustandvamate puhta tehnoloogia idufirmade poole. Kui teil on geniaalne idee, tulge Sunlysse, koos ei peata meid mitte miski!

Võta meiega ühendust

Meie kriteeriumid investeerimiseks

Sunly on eeskätt taastuvenergia arendaja ent me ei toetu vaid tõestanud tehnoloogiatele ja ärimudelitele, vaid investeerima agaralt ka idufirmadesse.

Varajases staadiumis idufirma

Kutsume kõiki puhta tehnoloogia iduettevõtteid ja ideid liituma Sunly toetatud Beamline Acceleratoriga. Kõik suured idufirmad saavad alguse kirglikust meeskonnast ja ühest heast ideest. Beamline võimaldab meeskonnal ja ideel areneda ning kasvada.

Beamline võimaldab meeskonnal ja ideel areneda ning kasvada paljutõotavaks idufirmaks. Taotlege järgmiseks gigacorniks saamiseks (ükssarvik säästab aastas 1 gigatonni CO2 heitkoguseid).

Turule sisenemiseks valmis ettevõtted

Kui Sinu idufirma on taastuvenergia vallas ilma tegemas ning on valmis järgmiseks etapiks, võta allpool ühendust meie innovatsioonijuhi, Rasmusega.

Beamline Accelerator

All great startups kick off with a passionate team and an idea. If you have a vision which could change the world, then what are you waiting for? Get in touch with us and you might just be the next green gigacorn! Rasmus Udde Innovatsioonijuht

Contact Rasmus to ask for more information!